Jak zdobyć koronę na Musically – Sprawdzone metody

Od 10 lat związany jestem ze światem Social Media (nie branżą :>). Swoje początki "kariery" przecierałem tworząc własny serwis społecznościowy w wieku 15 lat. Obecnie współpracuje z najlepszą wytwórnią na świecie Universal Music Group na stanowisku - Digital Specialist :) Bloga założyłem po to, żeby podzielić się z Wami moją wiedzą. Można powiedzieć, że Łysy z Youtube/Facebooka staje się w końcu influencerem.
Poleć jeśli uważasz, że warto :)
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Udostępnienia

Zdobycie korony w serwisie musical.ly dla wielu muserów stanowi sens życia i nie ma co się temu dziwić. Za koroną idzie wiele korzyści na platformie, a zdobycie jej nie jest łatwe. Na polskim musically tylko garstka polskich Muserów posiada upragnioną Koronę „Musically CROWN”.

Trzeba pamiętać, że: Musical.ly przyznaje je tylko najlepszym z najlepszych. Posiadacze koron z musicalu.ly to prawdziwi wpływowi Twórcy na tej platformie. 

Ale jak zdobyć koronę na Musical.ly nie jest jasne. Pojawiają się one ukryte w tajemnicy i rzadko przekazywane w oficjalnych sekcjach strony.

Rzeczywiście, jedyną wzmianką o koronach w dziale FAQ na stronie Muscial.ly jest informacja, że ​​należy zignorować wszelkie witryny, które oferują proste sposoby na zdobycie korony. Musical.ly radzi swoim obserwatorom, aby nie dali się zwieść żadnemu serwisowi dostarczając wskazówek, jak łatwo zdobyć koronę. Ostrzegają, że te witryny są pułapkami zaprojektowanymi do podważenia twoich danych osobowych.

To prawda, że ​​większość wyników wyszukiwania „Jak zdobyć koronę na Musical.ly” rzeczywiście prowadzi do podobnych brzmiących witryn i aplikacji, oferując proste sposoby na oszukanie sobie korony na Musical.ly. Nie możesz jednak twierdzić, że nie zostałeś ostrzeżony.

Co to jest Korona na Musically Crown on Musical.ly?

W (dawnej) wersji strony wsparcia Musical.ly napisano, że „Dawanie koron jest systemem, którego obecnie używamy do ustalenia autentyczności profili kluczowych osób na musical.ly. Mimo, że koronujemy znanych użytkowników w aplikacji, my także przypisujemy korony z innych powodów. ”

Z tego możemy wywnioskować, że Musical.ly przyznaje korony najlepszym użytkownikom. Korzystają z szeregu kryteriów, które różnią się w zależności od sytuacji. Mówiąc wprost, przyznają korony osobom, które uważają za wpływowe.

Dodają oni do swojego oświadczenia, że ​​”tworzenie wysokiej jakości treści i aktywne angażowanie ich w społeczności muzycznej to najlepsze sposoby na zwiększenie swoich szans„.

Jak zdobyć koronę na Musically

Podsumowując: NIE MA JASNYCH kryteriów, które wpływają na przyznanie korony na musically. Nie ma też żadnego oficjalnego formularza zgłoszeniowego. Wszystkie inne tego typu strony oferujące weryfikacje kont na musically – to zwykłe oszustwa. Musicie o tym pamiętać!

Jeśli chcecie zapytać mnie o inne kwestie związane z musically napiszcie do mnie na musically @musicjared lub na instagramie:

 

 

Dodaj komentarz